galeria naszych realizacji

  • czym możemy się pochwalić
  • zobaczcie jak pracujemy

Audi RS4

Korekta powłoki lakierniczej i zabezpieczenie kwarcowe. Prace trwały cały tydzień. Każdy panel był wielokrotnie oglądany. Im stawał się doskonalszy, tym my chcieliśmy więcej, a słowa właściciela "bez oszczędzania proszę" dodawały nam skrzydeł. Polubiliśmy tego RS'a do tego stopnia, że nie mogliśmy się z nim rozstać... on nas chyba też, bo wraca :-)

Scania Streamline

Premiera nowego modelu to wielkie wydarzenie. Mieliśmy przyjemność przygotować ciągnik, na tą okazję. Cała ekipa na pokład i do roboty, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Delikatne odświeżenie lakieru, HDC i Zymöl Titanium zrobiły kawał dobrej roboty. Każdy szczegół jest ważny i o niczym nie można zapomnieć, tylko wtedy uzyskamy niezapomniany efekt.

MB GL 350

Korekta powłoki lakierniczej, to bardzo długi proces - szczególnie na aucie tej wielkości. Robimy inspekcję lakieru, mierzymy grubość, dobieramy pasty, pady, światło i zabieramy się do pracy. Jak kilometry na autostradzie, mijają roboczogodziny, aż w końcu docieramy do końca zadania. Wisienką na torcie jest pachnący wosk i uśmiech właściciela.

AWIONETKA

Kompleksowe czyszczenie wnętrza awionetki. Ciekawa przygoda i nie lada wyzwanie. Ograniczony dostęp do wnętrza samolotu i mała ilość miejsca w kabinie, utrudniała nam wykonanie usługi. Pierwsze tego typu zlecenie wsponinamy do dziś. Efekt końcowy, tak spodobał się właścicielowi, że w "bonusie" zafundował nam lot nad właśnie powstającą obwodnicą Wrocławia.

Scania R730

Flagowy model marki Scania. Pierwszy ciągnik R730 sprzedany w Polsce - do firmy PTZ Stefan Dynerowicz. Przygotowaliśmy pojazd do hucznego wydania na Zamku Książ. Wewnątrz zabezpieczenie elementów tapicerki skórzanej. Lakier chroni powłoka kwarcowa. Przygotowaliśmy również numer 2 i 3 R730 sprzedany w Polsce - do firmy Polmack. Przekazanie kluczyków miało miejsce w scenerii barokowego Pałacu Krasków na Dolnym Śląsku.

Scania R420

Scania R420 - ciągnik z przebiegiem 1 250000 km. Firma Bednarski zleciła nam przygotowanie pojazdu do sprzedaży. Zakres prac obejmował: mycie zewnętrzne, usuwanie grafiki reklamowej, korektę i zabezpieczenie powłoki lakierniczej oraz kompleksowe pranie i ozonowanie wnętrza kabiny. Na pewno nowemu kierowcy będzie się jeździło komfortowo.

Audi RS7

RS trafił do nas na odświeżenie. Dokładne mycie, oczyszczanie lakieru, woskowanie, czyszczenie i pielęgnacja tapicerki skórzanej. Spodobało mu się, bo wpada regularnie. Lakier, który ma kilka drobnych niedoskonałości dopieścimy wiosną. Pokryjemy go powłoką i wtedy ten nietypowy kolor pokaże nam wszystkie swoje wdzięki. Na razie czeka na swoją kolej.

Porsche 911

Prosto z pokładu statku przyjechał do nas na lawecie. Właściciel zajął się papierową robotą, a my tym co tygryski lubią najbardziej :-). Autko nie jest idealne, ale ma swoją duszę. Wygląda, pachnie i kusi jak żaden samochód w obecnych czasach. Co więc ma tu do roboty ekipa Clair? Mamy za zadanie sprawić, żeby wyglądał, pachniał i kusił z jeszcze większą gracją i elegancją.

MB CLS 350

Kompleksowe pranie wnętrza, czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej, renowacja koła kierownicy i gałki zmiany biegów. Piękny jasny środek, zapomniany przez ostatnie kilkadziesiąt tysięcy kilometrów, aż prosił się o odświeżenie. Jak zawsze w takim przypadku, zatrudniliśmy do pracy kosmetyki firmy Gliptone i Oranje. Prace nad wnętrzem trwały trzy dni.

BMW 640

Kompleksowe czyszczenie tapicerki skórzanej kosmetykami firmy Gliptone. Korekta powłoki lakierniczej i zabezpieczenie lakieru woskiem Swissvax Onyx. Oczywiście szyby, felgi i opony też dostały swoje ulubione preparaty. Projekt dał nam czyste i pachnące wnętrze, głęboko czarny i klarowny lakier. Pogoda jak widać dopisała - czego chcieć więcej?

Scania R420

Ciągnik w kolorze czerwonym aklylowym. Próba 50/50 pokazuje nam, jak mocno zniszczona jest powłoka lakiernicza. Jednocześnie możemy zobaczyć, jaki efekt uzyskamy po korekcie. Auta ciężarowe pokonują dziesiątki tysięcy kilometrów rocznie. Często myte agresywną chemią, co powoduje największe szkody, jednak nie takie, z którymi my nie moglibyśmy sobie poradzić.

Audi A6 Allroad

Nowe auto, które trafiło do nas z przebarwieniem od spodni jeans na fotelu kierowcy. Pomogły kosmetyki Gliptone. Perforowana tapicerka skórzana została wyczyszczona, a następnie zakonserwowana. Oczyściliśmy również lakier i położyliśmy dedykowany wosk Soft99. Szyby, felgi, lampy i opony także pokryliśmy odpowiednimi kosmetykami.

Uszkodzenia lakieru

Otarcia lakieru, to częste uszkodzenia w naszych autach. Nie każde z nich musi się skończyć wizytą u lakiernika. Bardzo chętnie pomożemy Państwu w takich przypadkach. Efekt naszej pracy nierzadko pozytywnie zaskakuje nawet nas samych :-) Na zdjęciach widzimy, jak skutecznie można doprowadzić lakier do początkowej kondycji..

Felga MB C Sport Coupe

Zdejmujemy letnie "kapcie". Warto poświęcić im trochę uwagi w przygotowaniu do kolejnego sezonu. Na zdjęciu efekt "krwawienia" po użyciu płynu IRON X, który usuwa z powierzchni lakierowanej wtrącenia metaliczne, powodując ich rozpuszczenie. Pamiętajmy też o usunięciu smoły, odświerzeniu lakieru i dobrym zabezpieczeniu felgi i opony.

Klosze reflektorów

Renowacja kloszy reflektorów. Jak większość rzeczy również klosze w naszych autach tracą swoją świeżość. Są mniej przejrzyste i rozpraszają strumień światła, co znacznie wpływa na pogorszenie bezpieczeństwa. Na szczęście jesteśmy w stanie temu zaradzić odnawiając, a następnie zabezpieczając powierzchnię lamp.

Volvo V40

Kompleksowe pranie tapicerki połączone z demontażem większości elementów wnętrza. W bagażniku wybuchł mały pożar. Gaśnica proszkowa doskonale sobie z nim poradziła, ale zostawiła masę białego pyłu w aucie, którego trzeba było się pozbyć. Trzy dni zajęło posprzątanie tego bałaganu. Zadowolony klient ocenił efekt, na piątkę z plusem.

Audi A4B7

Kompleksowe pranie wnętrza i czyszczenie z impregnacją tapicerki skórzanej preparatami firmy Gliptone. Auto dużo czasu spędziło w firmie EcuProject. Właściciel zainspirowany zmianami, na finał zlecił pełen pakiet usług w naszej Kosmetyce. Lakier przeszedł pełną korektę i został zabezpieczony woskiem syntetycznym.

Kosmetyki Zymöl

Trio Zymöl'a w akcji. Glasur pięknie wykończył i zabezpieczył lakier. Concours popracował przy wykończeniu wnętrza, a Detail nadał blasku chromowanym elementom Mercedesa. Kosmetyki tej marki, wyznaczają najwyższe standardy na rynku. Całkowicie naturalny skład i piękny zapach, sprawiają że praca z ich użyciem, to czysta przyjemność.

Polerowanie aluminium

Nie jesteśmy specjalistami od polerowania metali, ale chętnie przyjmujemy wyzwania. Zrodził się pomysł, żeby upiększyć nową Scanie i wypolerować zbiorniki paliwa. To prezent od dilera dla nabywcy ciągnika. Wszyscy byli zachwyceni efektami naszej kilkunastogodzinnej pracy. Błyszczące aluminium wyglądało jak biżuteria na "KING OF THE ROAD".

Wydanie pojazdów

Przygotowanie nowych pojazdów do wydania, to trudne zadanie. Szczególnie, jak jest ich kilka, lub kilkanaście. Wszystkie muszą być dopieszczone na jedną godzinę. Zgrywamy się logistycznie z całym zespołem ludzi, który też wykonuje określone zlecenia. Jesteśmy jednym z trybików dużej maszyny, który doskonale zazębia i współpracuje. I z tego jesteśmy dumni.