oferta firmy clair
Indywidualne podejście | pełna satysfakcja

  • fachowa obsługa
  • olśniewające efekty

Nasza firma powstała z myślą przywracaniu pojazdom pierwotnego blasku i koloru. W tym celu wykorzystujemy sprawdzony i niezawodny sprzęt oraz preparaty, które pozwalają na uzyskanie niebywałych efektów. Niewątpliwym atutem naszych usług jest także fakt, że nie skupiamy się jedynie na karoserii – proponujemy także sprzątanie samochodu od wewnątrz.

Najczęściej zamawianymi pracami w naszej firmie są mycie, woskowanie i polerowanie samochodu. W zależności od stopnia zabrudzenia oraz zarysowania karoserii wykonujemy je od kilku godzin, nawet do kilku dni – zawsze jednak dotrzymujemy terminów. Oczywiście dokładny zakres usług ustalamy wspólnie z klientem.

W ramach sprzątania, mycia, woskowania czy polerowania pojazdów proponujemy wiele kompleksowych prac zarówno w kabinie, jak i na zewnątrz. W ofercie znajduje się między innymi szereg usług tapicerskich, neutralizacja nieprzyjemnych zapachów (np. ozonowanie), naprawa różnego rodzaju zarysowań i przetarć, przygotowanie auta na pokaz lub do sprzedaży czy regeneracja kloszy reflektorów. Na życzenie klienta wykonujemy także powłoki kwarcowe, ceramiczne bądź hydrofobowe (na szyby).

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, dotyczące świadczonych przez nas usług sprzątania, mycia, woskowania czy polerowania samochodów, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, a na podstawie oględzin auta doradzą indywidualnie dostosowany pakiet prac.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Zawsze służymy pomocą, odpowiemy na Państwa wszelkie pytania.