Wskutek intensywnej eksploatacji pojazdu lub nieszczęśliwych zdarzeń losowych, na karoserii mogą powstać rysy i przetarcia, które obniżają walory estetyczne samochodu. W przypadku powstania tego typu uszkodzeń, warto skorzystać z pomocy naszej firmy, oferującej profesjonalne usuwanie zarysowań i przetarć.

Nasza ekipa ma sposoby aby zniwelować uszkodzenia karoserii. W zależności od rodzaju i głębokości zarysowań, oferujemy rozwiązania, które pozwolą na nowo cieszyć się idealnie gładką powierzchnią lakieru. Niewielkie zarysowania i przetarcia możemy zatuszować poprzez woskowanie i polerowanie, wykonywane przy użyciu specjalistycznych produktów oraz akcesoriów, które są całkowicie bezpieczna dla struktury lakieru.

Woskowanie i lakierowanie pozwala na usunięcie zarysowań i przetarć oraz przywrócenie estetyki i blasku karoserii, a tym samym zapewnia poprawę wyglądu auta. Dodatkowo, skutecznie chroni lakier przed niszczeniem, m.in. wskutek intensywnego promieniowania, powodującego stopniową utratę głębi koloru.